ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

javanegolestan

پیام تبریک معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان به مناسبت روز تشکل ها ومشارکت های اجتماعی

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امورجوانان استان ، این پیام به مناسبت فرا رسیدن 22 مردادماه روز تشکل ها ومشارکت های اجتماعی صادر شده است.
بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این هفته گفت: سازمانهای مردم نهاد به عنوان بازوان دستگاههای اجرایی و یاری دهنده و حمایت کننده دولت ها درسراسر جهان بوده و آنها را در مسیر رسیدن به اهداف عالی ومدنظر خودشان همراهی می کنند.
وی گفت : ما باید سازمانهای مردم نهاد و تشکل های مردمی را باور کنیم و از پتانسیل موجود در بین این اجتماع پویا و فعال ،خصوصا نسل جوان، در راه رسیدن به توسعه اجتماعی و پیشرفت و ارتقای همه جانبه جامعه بهره برداری لازم رابعمل آوریم.
طیبی در پایان افزود: پیشرفت هر جامعه ای بستگی به میزان مشارکت تشکل های مردمی درآن کشور دارد و اگر این تشکل ها به صورت صحیح و منطقی پرورش یافته وبه فعالیت بپردازند، میتوانند خدمات ارزنده ای را به همنوعان خود ارائه دهند.
شایان ذکر است درحال حاضر تعداد100 سازمان مردم نهاد جوانان در زمینه های علمی ،فرهنگی ،کارآفرینی ، مذهبی واجتماعی مشغول به فعالیت می باشند.

آخرین اخبار

لینکستان

نظرسنجی

 

شما اینجا هستید: Home صفحه اصلی پیام تبریک معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان به مناسبت روز تشکل ها ومشارکت های اجتماعی

اخبار سمن ها

اخبار استان